• 222 717 500

Akční plavby

Okružní plavby výletní lodí jsou trendovým typem dovolené na moři, nabízející odpočinek i poznávání v jednom. Okružní plavby lodí v oblastech Středomoří, Severní Evropa a Karibikjsou v hledáčku právě nyní! Nároční cestovatelé budou nadšeni z okružní plavby Havaj, Aljaška, Pacifik či z plavby kolem světa. Plavby lodí MSC s nabídkou dítě zdarma, plavby Costa, luxusní plavby do netradičních destinací se společností Cunard Line, Carnival Cruises, Princess Cruises, Norwegian Cruise Line a dalšími.

Středomoří z Barcelony a Savony, norské fjordy a metropole Baltu ze Stockholmu do Petrohradu - first minute slevy na celkem 168 termínů!
Užívejte si plavby plnými doušky a sdílejte své super zážitky prostřednictvím internetu
Aljaška, Karibik, Havaj a proplutí Panamským průplavem! Plavby v Asii i Austrálii - prémiové lodě Princess nejen pro princezny!
Transatlantické plavby z Evropy do Ameriky Středomoří a unikátní plavby kolem světa = luxusní plavby Cunard Line v noblesním stylu!
Karibik, Aljaška, Havaj a Panamský průplav Severní Evropa, Asie, Austrálie a Jižní Pacifik - plavby na lodích s nejdelší tradicí a technickými novinkami!
Německá lodní společnost s all inclusive konceptem - jejich plavby na slunné Kanárské ostrovy jsou NOVINKOU v naší nabídce.

Během okružní plavby po Středomoří navštívíte místa jako Řím, Barcelona, Valencie, Mallorca, Santorini, kouzelné Kanárské ostrovy a další. Vydejte se za památkami, vynikající kuchyní a usměvavými lidmi do Středomoří. Navštivte kouzelná místa s bohatou historií, prestižní muzea i živá tržiště. Užijte si atraktivní výlety i rozmanité středomořské pláže.